Якщо ви тільки но вирішили ознайомитись із системою онлайн-торгів Прозорро, то ця стаття буде максимально корисна для вас по декільком причинам. По-перше, ми підібрали винятково надійне джерело для пошуку інформацію перед її написанням. По-друге, тут ви не побачите лінків на завантаження додаткових програм, які можуть пошкодити ваш комп’ютер.

Все що ми підготували, так це невеликий мануал для нового користувача системи Прозорро. Після ознайомлення із статтею у вас не залишиться запитань по роботі в системі, а якщо і залишаться, то в якості бонусу ми запропонуємо отримати додаткову інформацію на перевіреному ресурсі.

Особливості Прозорро

Прозорро принципово відрізняється від інших методів проведення державних закупівель. Фактором, котрий відрізняється виступає відкритість процесу. Всі лоти, інформація про них та учасників завжди відкрита всім, а тому приховати діяльність або результат торгів неможливо.

Проводити торги може винятково зареєстрований учасник. Окрім того, існують певні правила подачі оголошення, з порушенням яких ви не зможете вести справи на будь якому майданчику системи торгів. Основна інформація, котра вам потрібна вивчення законодавчої бази міститься на сайті megasale.com.ua.

Це інформаційний портал, на якому зберігається багато інформації про систему Прозорро, а також новини на ринках необробленої деревини, нерухомості, автомобілів та майна банкрутів. Якщо ви бажаєте поглиблено вивчати будь яку сферу торгів, то вам варто завітати саме до Мегасейл.

Як навчитися приймати участь у закупівлях

Для роботи на Прозорро вам не потрібно встановлювати додаткові програми. Система працює завдяки електронним майданчикам, фкнціонал яких працює в режимі онлайн. Таким чином, вам варто пройти просту процедуру реєстрації на будь-якому акредитованому електронному майданчику системи Прозорро та 50 відсотків роботи вже буде виконано.

Що стосується інструкції по роботі то все дуже просто. По перше, в особистому кабінеті будь-якого майданчика буде розміщена інструкція із використання інтерфейсу. Крім того, консультанти будуть безкоштовно навчати вас проводити торги. Це будуть як теоретичні, так і практичні завдання.

В результаті завершення навчання, яке буде займати не більше 2-х годин, ви зможете вільно працювати із лотами на онлайн-аукціонах. Радимо вам не зволікати із проходженням навчання в особистому кабінеті, оскільки за порушення правил вас не допустять до процедури ведення торгів.

admin_newchem
seosasha@yandex.ua