Сьогодні система Прозорро Продажі дозволяє проводити аукціони, на яких свою продукцію виставляють компанії лісозаготівельної промисловості. Її діяльність регламентується постановою Кабінету Міністрів України № 1178. Такий формат торгів є максимально відкритим, що дозволяє отримати повну інформацію про організаторів та учасників та уникнути виникнення корумпованих схем. Процес ведення можуть відстежувати зацікавлені особи, організації, що займаються антикорупційною діяльністю та прості громадяни. Завдяки використання Прозорро з’явилася можливість вивести ринок деревини з тіні.

Особливості публічних аукціонів пиломатеріалів

На онлайн аукціонах Прозорро.Продажі можна купити деревину будь-якого типу на вигідних умовах. У тому числі на майданчику здійснюється продаж технологічних дров. Це пиломатеріали, що залишилися в результаті обробки деревини. Вони використовуються для подальшого виробництва матеріалів або в якості палива. 

Придбати цю продукцію можна вигідно на аукціонах Прозоро, так як участь в них передбачає співпрацю безпосередньо з лісозаготівельними компаніями, без посередників. Це означає, що не доведеться покривати витрати на роботу компаній-посередників. На даному етапі по такій схемі реалізуються крупні партії деревини, об’єм яких перевищує 150 кубометрів, а вартість 200 тис грн.

Процедура закупівлі технологічних дров на майданчиках Прозорро.Продажі

Щоб прийняти участь в аукціоні та придбати технологічні дрова на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі, необхідно:

  • Пройти простий процес реєстрації;
  • Завантажити необхідні документи в особистому кабінеті;
  • Оплатити внески (якщо необхідно);
  • Зробити ставку.

Якщо ставка виявляється виграшною, то після закінчення аукціону залишається тільки підписати документи з компанією-організатором та вирішити транспортні питання. Платформа Прозорро сьогодні дозволяє на вигідних умовах купувати продукцію лісозаготівельного комплексу компаніям, приватним особам – резидентам України, а також приватним компаніям з-за кордону. Крім того, через акредитовані майданчики можна придбати широкий спектр товарі в та послуг, від брухту та нерухомості, до електроенергії та природного газу. Більш докладно за посиланням: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.

admin_newchem
seosasha@yandex.ua