Формат електронних торгів може мати певні відмінності в залежності від деяких факторів. Перш за все, потрібно брати до уваги, що саме виставляється на торги. Сьогодні, користуючись послугами електронного майданчика на аукціонах можна знайти самі різні лоти. Це може бути електроніка, транспорт, нерухомість, майна банкрутів й так далі.

Насправді, повний перелік всіх видів лотів максимально великий і перерахувати всі моменти справді не представляється можливим. Саме тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб знайти цікаві торги, вам краще перейти на електронний майданчик УУБ, що є акредитований в системі ProZorro. Державні закупівлі на майданчику ТОВ УУБ проводяться максимально часто. Там же можна знайти і звичайні аукціони, які не мають відношення до державного бюджету.

Як взяти участь в торгах?!

Перше, що вам треба зробити – це визначитися з майданчиком. Якщо ви обрали саме сайт УУБ, то це вже значно спрощує вам завдання. Цей сайт вважається одним з найбільш простих й розібратися в функціоналу та всіх можливостях тут дійсно дуже просто.

При цьому, є ще декілька моментів, які потрібно враховувати:

  • Вид процедури – ви повинні чітко розуміти, які аукціони є для вас цікавими, закриті, відкриті, обмеженні й так далі. Вам потрібно визначитися з форматом і відштовхуватися від цього;
  • Тип сировини – вам потрібно пам’ятати про те, що сировина також може бути різною, тому потрібно визначитися з тією деревиною, яка є для вас цікавою. Це може бути промислова сировина, ділова й так далі;
  • Якість сировини – не менш важливим моментом є те, яка сама якість деревини вам потрібна. Відповідно, коли мова йде про сировину без сучків, деформацій та гнилі, то її вартість буде значно вищою;
  • Вартість – це якраз ще один важливий момент, який також повинен братися учасниками торгів до уваги. Вам потрібно з самого початку визначитися з тим, на яку суму ви розраховуєте. Відповідно, вам потрібно буде вказати суму в фільтрі, що відсіє ті варіанти, що не є для вас цікавими.

Звичайно, є десятки інших моментів, які можуть бути для вас ще більш важливими. Вам же залишається лише особисто визначити для себе найбільш головні критерії та робити акцент саме на них. Якщо приділити цьому питанню трішки власного часу, то зробити це не так важко. Головне – це орієнтуватися на інформацію з перевірених часом ресурсів.

admin_newchem
seosasha@yandex.ua