Продажі необробленої деревини довгі роки залишалися на стадії реформування.  Сформувати справедливі умови та доступні ціни, попередити незаконну вирубку лісів допомогла робота системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі. Після реєстрації на майданчику Української Універсальної біржі можна взяти участь в торгах лісом.

Важлива роль УУБ в торгах лісом

Торгівля необробленою деревиною через електронні торги дозволяє заробити мільярди гривень щороку. Українська Універсальна біржа забезпечує прозорість та відкритість угод. Система дозволяє отримати повну інформацію про те, хто та за якою ціною купив лот. Робота майданчиків допомагає перемогти корупцію в сфері торгівлі лісом.

Знайти точну інформацію про умови та організацію аукціонів можна на сайті www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina/. Велика кількість підприємців, котрі користуються послугами електронних аукціонів віддають перевагу Українській Універсальній біржі. Вигідність та законність підвищує популярність жданої форми торгових відносин.

Довіру викликає той факт, що на електронних майданчиках працюють тільки кращі постачальники, які формують чесну конкуренцію та піклуються про свою репутацію. Їх продукція відповідає ринковим стандартам якості.

Основні плюси системи

Онлайн-аукціон з необробленої деревини гарантує відкритість та рівноцінний доступ для кожного учасника. Спостерігати з процесом продажу може будь-який контролюючий орган, суспільні активісти та представники СМІ. Тому будь-який натяк на порушення правил електронних аукціонів відразу набуває розголосу, що може зашкодити репутації покупця.

На майданчику можна побачити:

  • інформацію про лоти, учасників;
  • простежити за ходом торгів;
  • побачити результати угод.

Кожна процедура врегульована згідно з нормативно-правовими актами. Майданчик УУБ забезпечує рівні та зрозумілі умови, згідно з якими система не лобіюється чиновниками та не може монополізувати ринок. Це додає додаткової мотивації клієнтам, створює здорову конкуренцію, суттєво збільшує вартість природних ресурсів.

Відкриті аукціони дозволяють збільшити кількість учасників та встановити за запропоновані лоти реальну, ринкову ціну. Достатньо зайти на сайт, вивчити умови або проконсультуватися зі спеціалістами порталу. Вони нададуть кваліфіковану допомогу та опишуть всі переваги.

admin_newchem
seosasha@yandex.ua